Fidancılık

Başlangıçta hobi bahçesi olarak tasarlanıp hayata geçirilen Oya Fidancılık, oya üretiminde Türkiye’nin en büyük tesisi olmakla birlikte dünyadaki 3. büyük oya üreticisi konumundadır. Oya fidanlarınının yanı sıra, diğer bitki türlerinin de üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Oya Fidancılık A.Ş.

Türkiye

2011 yılında Aydın’ın Koçarlı İlçesi’ne bağlı Çakırbeyli köyünde kurulan Oya Fidancılık A.Ş, dünyanın çeşitli bölgelerinden getirilen süs bitkilerinin yanı sıra, oya ağacı ve palmiye türlerinin eşsiz güzellikleri ile mekanlara değer katıyor.

Oya Fidancılık A.Ş., Polat Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat tarafından başlangıçta bir hobi bahçesi olarak tasarlandı. Ancak sonrasında, Polat’ın ticari zekası sayesinde büyük bir işletmeye dönüştü ve Polat Grup firması haline geldi. Oya Fidancılık, hızla gelişen vizyonu ve kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı ile 500 dönüm alanda, yurt içi ve yurt dışı pazara hizmet veriyor.

  Web Sitesi
Fidancılık
Diğer faaliyet alanlarımız
Makine

Makine

Zeytinyağı üretim hattı ve modüllerinin yanı sıra santrifüj ve seperasyon ekipmanlarımızla endüstriyel çözümler üretiyoruz.

  Daha fazla bilgi
Redüktör

Redüktör

Türkiye’de redüktör üretiminde lider konumundaki Polat Group, PGR markası ile iç ve dünya pazarlarına seslenmektedir.

  Daha fazla bilgi
Tarım

Tarım

Yüksek kapasiteli tesislerimizle zeytin üreticilerine ve Türkiye'nin zeytinciliğine katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

  Daha fazla bilgi