Makine

Polat Group Holding bünyesindeki firmalar ile zeytinyağı üretim hattı, endüstriyel uygulamalar ve santrifüj sistemleri üretmektedir. Türkiye’de ürettiği makineler ile alanında öncü olan firmamız dünyada da önemli bir konumdadır.

Polat Makina San. A.Ş.

Türkiye

1978 yılından temelleri atılan Polat Makina, zeytinyağı üretim hattı ve endüstriyel uygulama santrifüj teknolojileri üretimi ile 36 ülkeye ihracat yapmaktadır. Polat Makina, 300’ü aşkın çalışanı ile üretim kabiliyetinin dönüştürücü gücünü dünya çapındaki işletmelerin kullanımına sunmak için her gün çalışmaya devam etmektedir. Tasarım, mühendislik ve farklı sektörlerdeki kapsamlı tecrübeleri sayesinde her şarta dayanıklı, üretim zorluklarını aşan ve katma değerli endüstriyel çözümler sunmaktadır.

  Web Sitesi

Polat Group A.E. Trade Machine

Yunanistan

2012 yılında Yunanistan’da kurulan Polat Group A.E. Trade Machine, Yunanistan’da zeytinyağı kontinü sistem makinaları başta olmak üzere, süt makinaları, redüktörler, prina işleme tesisleri ve arıtma tesislerine ekipman temini yapmaktadır. Şirketimiz, bölgedeki Polat ekipmanlarının yedek parça temini, servis, onarım ve bakım hizmetlerini de yürütmektedir.

Polat Group Makina Ticareti SARL. A.U.

Fas

Polat Group Makina Ticareti SARL A.U. 2013 yılında Polat Group bünyesinde Fas’ta faaliyet göstermek üzere açılmıştır. Grup şirketimiz Fas’taki müşterilerimize Kontinu Zeytin Sıkma Makine satışı ve satış sonrası destek verebilecek şekilde organizasyon yapısına sahiptir. Bünyesindeki SSH ekibimiz, müşterileri taleplerine zaman kaybetmeden cevap verebilecek sekilde ve 7 gün/24 saat prensibiyle çalışmaktadır. SSH ekibimiz, ihtiyaç duyulacak bütün yedek parçaların hazır bulunduğu stok bölümü ve show room ile %100 müşteri memnuniyeti esas alınarak makinelerimizi Fas’taki müşterilerimizle buluşturmaya devam etmektedir.

Polat Italia Group S.R.L.

İtalya

2014 tarihinde İtalya'da kurulan Polat Italia Group S.R.L. İtalya pazarında ve dış pazarda sürekli sistem zeytin presleme makineleri ithalatı, ihracat ve alım-satımıyla yola çıkmış, zaman içinde ürün gamını genişleterek, süt ve gıda separatörü, endüstriyel dekantör, redüktör, dönüşüm ve dişli kutulari gibi konularda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirket aynı zamanda teknik yardım, yedek parça montaj ve demontaj çalışmalarını da yapıp, siz değerli paydaşlarımıza İtalya'dan hizmet vermektedir.

Diğer faaliyet alanlarımız
Redüktör

Redüktör

Türkiye’de redüktör üretiminde lider konumundaki Polat Group, PGR markası ile iç ve dünya pazarlarına seslenmektedir.

  Daha fazla bilgi
Tarım

Tarım

Yüksek kapasiteli tesislerimizle zeytin üreticilerine ve Türkiye'nin zeytinciliğine katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

  Daha fazla bilgi
Fidancılık

Fidancılık

Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3. büyük oya fidan üretimi tesisimizle fidancılık sektörüne yenilikler getirdik.

  Daha fazla bilgi