Redüktör

Türkiye’de redüktör üretiminde lider konumda olan Polat Group Holding, PGR markası ile iç pazara ve Dünya pazarına, Almanya’daki yapılanması ile montaj ve lojistik faaliyetlerini gerçekleştirdiği NRW markası ile Avrupa pazarına hitap ederek üretim, satış ve servis faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Polat Group Redüktör San. ve Tic. A.Ş.

Türkiye

Polat Group Redüktör San. ve Tic. A. Ş, 1998 yılında Polat Makina Sanayi ve Tic. A. Ş. bünyesinde üretim faaliyetine başlamış, kısa zamanda gösterdiği büyüme ve gelişim neticesinde, 2004 yılında ayrı bir tüzel kişilik kazanmıştır. Faaliyete başladığından bugüne kadar, kriz dönemleri de dahil olmak üzere, göz kamaştıran bir büyüme trendine sahip olan PGR, yurtiçi ve yurtdışı pazarda sektöründe önemli markalardan biri haline gelmiştir. Türkiye’de sektöründe öncü bir firma haline gelen PGR, Almanya başta olmak üzere, 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir.

PGR; Astim Organize Sanayi Bölgesi’nde yıllık 400.000 adet redüktör üretim kapasitesi, 15.000 m2 merkez fabrika alanı, Aydın Umurlu Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 montaj fabrikası, yaklaşık 300 çalışanı, Ankara ve İstanbul’da şubeleri, yurtiçi ve yurt dışında çok sayıda bayilik, distribütörlükler ve 2014 yılından bu yana, Almanya’da 5.000 m2 alana kurulmuş PGR Gmbh montaj fabrikası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  Web Sitesi

PGR GmbH

Almanya

80'in üzerinde ülkeye ihracat yapan bir marka olarak, Avrupa pazarındaki payımızı artırmak amacıyla PGR GmbH şirketimizi 2014 yılında Ahlen, Nordrhein-Westfalen Almanya'da hizmete açtık. 5.800 m2 üretim alanına sahip fabrikamız, her biri kendi alanında tecrübe sahibi çalışanlarımızla Avrupa’daki müşterilerimize ürünlerimizi daha hızlı bir şekilde ulaştırıyor, satış sonrası desteği yerinde veriyor ve böylelikle Avrupa'yla Türkiye'yi birleştiren sağlam bir köprü oluşturuyor.

  Web Sitesi
Diğer faaliyet alanlarımız
Makine

Makine

Zeytinyağı üretim hattı ve modüllerinin yanı sıra santrifüj ve seperasyon ekipmanlarımızla endüstriyel çözümler üretiyoruz.

  Daha fazla bilgi
Tarım

Tarım

Yüksek kapasiteli tesislerimizle zeytin üreticilerine ve Türkiye'nin zeytinciliğine katma değerli hizmetler sağlıyoruz.

  Daha fazla bilgi
Fidancılık

Fidancılık

Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3. büyük oya fidan üretimi tesisimizle fidancılık sektörüne yenilikler getirdik.

  Daha fazla bilgi