Dijital Dönüşüm Vizyonu

Köklü geçmişe dayanan tecrübe, yarının teknolojilerine de açık olmayı gerektirir. Yenilikleri yakından takip eden Polat Group, güvenilir ortaklar ve alanında dünya lideri servis sağlayıcılarla başlattığı “Dijital Dönüşüm Projesi”ni hızla tamamlıyor.

Dijital Dönüşüm Vizyonu

Dijital dönüşüm uygulamaları, Polat Group’da yaygın olarak kullanılmaktadır ve şimdiden yeni iş modelleri ve gelir akışlarının yaratılması gibi seçeneklerin ortaya çıkmasında büyük rol oynamaktadır. SAP Hana ile bulut bilişimi ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi gelişmekte olan teknolojiler dönüşümü hızlandırırken, bu süreçte kullanılan büyük miktardaki veriyi analiz etmek de önem kazanıyor. Güvenilir veri yönetimi ve analitiği gibi teknolojiler üzerine yatırım yapan Polat Group, bu sayede raporlama ve öngörü yeteneklerini daha ileri bir seviyeye taşıyor.

Özel sensörlerle donatılan santrifüj ve seperatörlerimiz, yük aşınmalarını anlık olarak takip ediyor ve raporlar oluşturuyorlar. Özellikle bu tür veriler, üretim süreçlerimizin devamlılığı için yakın gelecekte kritik bir önem taşıyacak.

Elde edilen veriler sayesinde, Polat Group’a ait her tip ekipmanın çalışma koşulları takip edilebiliyor ve gerçek zamanlı data analizi sayesinde, akıllı ve önleyici bakımlar sistem tarafından planlanabiliyor. Böylece müşterilerimiz, üretim proseslerinde kritik öneme sahip olan, ani ve istenmeyen kesintilere uğramadan üretim devamlılığı sağlayabiliyor.

Polat Group'ta gerçekleştirilen dijital dönüşüm süreci sadece teknoloji alanındaki konuları kapsamıyor. Teknoloji ve onun aracılığıyla yaratılan verilerin, amaca yönelik dinamikler dahilinde kullanıldığında, etkili bir başarı getireceğini biliyoruz. İş süreçlerimizde, ürünlerimizin maksimum potansiyele ulaşması ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha verimli şekilde karşılamak için teknolojinin yarattığı tüm olanaklardan faydalanıyoruz. Bu anlamda, dijital dönüşüm projemizin şirket grubumuza geniş çaplı bir eğitim ve beceri katacağını da öngörüyoruz.

Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru anlamak ve en kısa sürede doğru hizmeti sunabilmek adına, Polat Grup olarak, “Dijital Dönüşüm Projesi”ne tüm iş süreçlerimizi dahil ediyoruz. 40 yıllık tecrübesiyle doğru teknolojilere ve süreçlere yatırımlarını hızlandıran, uzun vadeli işbirliklerine imza atan, yeniliği ve esnekliği her alanda destekleyen Polat Holding; bu proje ile örnek işletme statüsünü bir adım öteye taşıyor. Temiz gıda, temiz su, temiz çevre gibi hayatın en temel ve değerli kaynakları için kaliteli ve kalıcı bir değer yaratmayı hedefliyor.

Dijital Dönüşüm
Çözüm Ortaklarımız
SAP S4 Hana
SAP S4 Hana
SAP S4 Hana