Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

1978 yılında, temelleri İbrahim Polat tarafından Aydın’da atılan Polat Group Holding, çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunarak müşterilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Türkiye'de Makine, Redüktör ve Fidancılık alanlarında lider konumda olan Polat Group Holding, aynı zamanda tarım ve zeytinyağı alanlarında da faaliyet göstermektedir. Aydın'da 4,5 m2 bir atölyede başladığı yolculuğunu, bugün 80'in üzerinde ülkede 9 yurtiçi, 4 yurtdışı olmak üzere 13 grup şirketi, 11 bayi ve distribütörlükle sürdüren Polat Group Holding; kalite, hizmet ve müşteri ilişkilerinde “en iyi” olmak için çalışmaktadır. Bugün geldiği noktada bilim ve teknolojiyi sonuna kadar kullanmayı kendine amaç edinerek, birbirinden farklı bir çok farklı sektöre pratik çözümler üretmektedir. Türkiye'de lider konumda olmak ile birlikte Dünya'da da faaliyet gösterdiği Makine, Redüktör ve Fidancılık alanlarında hatırı sayılır bir konumdadır.

Polat Group Holding, 88.000 m2'lik bir alana konuşlanmış, 1000 'e yakın çalışan kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Yakın zamandaki yeni yatırımları ile birlikte faaliyet alanı ve çalışan kadrosunda büyük değişimler planlanmaktadır.


VİZYON

“Fark yaratarak ilk akla gelen ve tercih edilen olmak.”


Misyonumuz

“Müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak ve her alanda öncü olmayı sağlamak için tüm destek süreçlerini proaktif bir şekilde yürütmek”


Politikalarımız

  • Polat Group kültür ve değerlerini korumak ve sürdürmek,
  • Tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde adil, iyi niyetli ve şeffaf olmak,
  • Empati temelli takım çalışmasını tüm süreçlerimizde hayata geçirmek,
  • Faaliyetlerimizde etkili, ulaşılabilir ve açık iletişim metotlarını kullanmak ve sürdürülebilirliği sağlamak,
  • Çalışanlarımızı değer olarak görüp geliştirmek, kariyer fırsatları yaratmak ve bağlılıklarını kazanmak,
  • İşimizi daha iyi yapmak için sorgulama ve araştırma temelli sürekli gelişimi iş süreçlerimizin bir parçası haline getirmek,
  • Faaliyetlerimizde toplam fayda esasını dikkate almak,
  • Veri güvenliği ve gizliliğine tüm süreçlerimizde bağlı kalmak.